Nový trend hostů: chtějí si užívat léta na terasách

Spread the love

Společnost ALUKOV, tradiční český výrobce zastřešení teras CORSO, bazénů a vířivých van, představila na pařížském veletrhu Foire de Paris nový model zastřešení terasy nazvaný CORSO ULTIMA. Jedná se o moderní architektonicky a designově čisté zastřešení s liniově rovnými střešními tabulemi a velkými prosklenými plochami, které umocňují prostorný dojem a zároveň splňují požadavky náročných zákazníků.

Boční části zastřešení CORSO ULTIMA byly zbaveny sloupků a nahrazeny panoramatickými bezpečnostními skly pro zajištění ničím nerušeného výhledu a ještě intenzivnějšího propojení s okolním prostředím. Zastřešení tak kopíruje trendy v současné moderní architektuře. „Protože pečlivě vyhodnocujeme přání a požadavky našich zákazníků, promítli jsme je do vlastností nového zastřešení a pojmenovali jej CORSO ULTIMA. Výraz ULTIMA se totiž používá nejvíce pro obchodní operace, které se mají splnit poslední den v měsíci. Právě tímto výrobkem jsme splnili ty nejposlednější přání a požadavky našich zákazníků. Výraz ULTIMA znamená také skvělý, velký prostě dokonalý. ULTIMA je zkrátka unikátní zastřešení teras, mimo jiná použití i je i jako stvořené pro restaurace, kavárny, hotely a jejich hosty, kdy je můžete hýčkat skvělým výhledem a úchvatným prostorem,“ vysvětluje Zdeněk Kohák, marketingový ředitel společnosti ALUKOV a.s. Každé zastřešení je vyráběno na míru dané terasy. V Česku je zastřešení již dostupné k zakoupení a cena se pohybuje dle rozměru od 320 tisíc korun. Jeho premiéra však bude na podzimním FOR ARCHU. Zastřešení je vybaveno moderními způsoby ovládání a je možné dokoupit řadu užitečných doplňků, jako například mostkytiéru,stínění ve střeše i bocích nebo můžete pořídit vlastní vchod pro domácí mazlíčky.

Naše řešení vzbudilo zájem

ALUKOV se řešením zastřešení věnuje již více než 20 let. Nedávno vystavoval v Maďarsku na veletrhu Sirha Budapešť své zastřešení terasy nebo předzahrádky CORSO HORECA určené přímo pro segment restaurací, hotelů a kaváren. Zastřešení vzbudilo zájem a přitáhlo řadu zájemců i z řad velkých hotelových a restauračních řetězců. Hostem zastřešení byl i maďarský nejznámější michelinský kuchař Bernath Jozsef, který ocenil výhody i technická zpracování zastřešení. Také pivovary provozující restaurace pod svou značkou vedly obchodní jednání o možnostech vybavit své provozovny těmito zastřešeními. O dosavadním úspěchu tohoto typu zastřešení svědčí již několik desítek realizací nejen v Česku, ale i v zahraničí.

Ve střední a východní Evropě prší nebo sněží v průměru každý čtvrtý den, což pro majitele restaurací a kaváren znamená ušlý zisk. My pro ně máme řešení s rychlou návratností vložených prostředků – zastřešení CORSO HORECA, které může být za hezkého počasí plně otevřené jako běžná zahrádka a v případě potřeby z něj lze udělat uzavřenou zimní zahradu, doporučuje marketingový ředitel společnosti ALUKOV a.s. Zdeněk Kohák.

Zastřešení corso horeca je praktické

Zastřešení ocení všichni provozovatelé a majitelé restauračních zařízení, kteří mají předzahrádku nebo venkovní obsluhu. Tu je možné díky posuvnému zastřešení během několika vteřin schovat před případným deštěm, větrem nebo náhlým ochlazením a zachovat venkovní místa k sezení i během nepříznivého počasí. Večerní prosklená a zastřešená zahrádka přímo láká pro posezení bez obav před dotěrným hmyzem, hlukem nebo prašností z okolí. Zastřešení lze vytápět a také vhodně osvětlit. Vzniká tak unikátní nový prostor restaurace, kavárny nebo hotelu, který si zákazníci rychle oblíbí. Společnost ALUKOV vyrábí zastřešení na míru každému zákazníkovi zvlášť a zajišťuje také profesionální a bezpečnou instalaci.

sustna3