Ochutnejte cestování na únorovém veletrhu Top gastro&hotel

Již 13. ročník tradičního gastronomického veletrhu TOP GASTRO & HOTEL se na Výstavišti v pražských Holešovicích představí návštěvníkům v termínu 21. – 24. února 2019. Tato gastronomická událost je u nás jednou z významných akcí ve svém oboru, což dokazuje letošní účast více než 143 vystavovatelů z 15 států, které po čtyři dny svého trvání shlédlo 29 535 návštěvníků. Veletrh TOP GASTRO & HOTEL letos opět nabídne nejnovější tuzemské i mezinárodní trendy v oblasti gastronomie & hotelnictví či rozmanitý sortiment vystavovatelů.

 

NOVÝ KONCEPT „OCHUTNEJTE CESTOVÁNÍ“

Pro rok 2019 připravuje organizátor novinku v podobě konceptu „OCHUTNEJTE CESTOVÁNÍ“, kde je snahou veletrh ještě výrazněji propojit s cestováním a turistikou. Nejenže se tradičně představí firmy zaměřené na vybavení hotelů, penzionů, restaurací a služby v gastronomii, ale nově mnohem větší prostor dostane mezinárodní a regionální gastronomie.

V rámci veletrhu TOP GASTRO & HOTEL 2019 se představí:

  1. firmy se zaměřením na vybavení hotelů, penzionů a restaurací
  2. služby v oblasti gastronomie a hotelnictví
  3. NOVĚ – gastronomie a chutě z různých koutů světa – možnost prezentovat  národní gastronomii a kulturu, regionální produkty a speciality v netradiční sekci „OCHUTNEJTE CESTOVÁNÍ“. Speciální cenové podmínky do této sekce, kde se balíčkové ceny (plocha, stánek, registrační poplatek) pohybují v rozmezí od cca 9 590,-Kč – 19 500,-Kč.

 

Celá atmosféra bude podkreslena bohatým doprovodným programem zaměřeným jak na odborníky, tak o víkendu na širokou veřejnost.

Veletrh TOP GASTRO, nad kterým převzali záštitu Ministerstvo zemědělství ČR, Potravinářská komora ČR, Agrární komora ČR, Asociace hotelů a restaurací ČR, Asociace kuchařů a cukrářů ČR a Asociace číšníků ČR bude již tradičně probíhat v souběhu s 28. ročníkem středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Silná synergie v propojení cestovního ruchu, gastronomie a hotelnictví odkryje návštěvníkům přehlídku aktuálních trendů a novinek nejen v regionálních kuchyních a specialitách, ale také prezentaci gastronomie jako životního stylu.

Více informací o veletrzích se dozvíte na www.top-gastro.cz nebo www.holidayworld.cz .