The Hard Rock Messi Kids Menu

Společnost Hard Rock International a její globální ambasador Leo Messi posouvají své partnerství na další úroveň pomocí vůbec prvního Messiho menu pro děti s názvem The Hard Rock Messi Kids Menu. Menu se začalo prodávat ve všech zúčastněných Hard Rock Cafes a vybraných Hard Rock Hotels & Casinos po celém světě. Na základě partnerství Hard Rock International se světově proslulou fotbalovou hvězdou zahrnuje The Hard Rock Messi Kids Menu tuto nabídku: burger, Messi Golden Chicken Sandwich a další dětské pokrmy. Jako speciální poklonu mezinárodní sportovní ikoně dostanou děti ke každému jídlu zdarma miniaturní zlatý fotbalový míč, sběratelský plakát, listy s aktivitami a samolepky.

„Jako otec tří dětí mám k drobotině zvláštní pouto,“ řekl Leo Messi. „S mými partnery v Hard Rock nyní spouštíme nové dětské menu, které rodinám nabídne řadu chutných jídel a zábavný prožitek.“

Fanoušci si také mohou část Messiho kouzla odnést domů prostřednictvím nové kolekce zboží Hard Rock X Messi 3.0 pro děti i dospělé, včetně dětské verze ikonického Messiho kuchařského hábitu a speciálního mini fotbalového míče, které jsou k dostání ve vybraných Rock Shopech. Část výtěžku z prodeje miniaurních míčů v Rock Shopu bude prostřednictvím nadace Hard Rock Heals Foundation použita na charitativní účely pro děti po celém světě.

„Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s Leo Messim na tomto speciálním přírůstku do nabídky Hard Rock,“ řekl Jim Allen, předseda představenstva Hard Rock International. „Víme, jak moc děti i jejich rodiče k Leovi vzhlížejí, a jsme hrdí na to, že můžeme rodinám při návštěvě našich poboček po celém světě nabídnout něco zdravého.“

Aby to bylo ještě zábavnější, mohou fanoušci naskenovat QR kód a vychutnat si 360° digitální zážitek se samotným Messim. Mohou se podívat na Messiho vygenerovaného umělou inteligencí, jak drží kuřecí sendvič nebo zdraví fanoušky v Hard Rock Cafe. V 360° lze také nakupovat zboží pro děti a dospělé, dostupná je jednoduchá hra, tapety ke stažení a další.

Foto: Hard Rock Cafes