George Rosu se stává novým generálním ředitelem Vienna House Easy Bratislava

Spread the love

Vienna House, hotelová síť, která na Slovensku vlastní Vienna House Easy Bratislava, jmenovala nového generálního ředitele slovenské pobočky George Rosu. George bude spolu se svým týmem zodpovědný za rozvoj hotelu na slovenském trhu, zvyšování povědomí o značce a také za koordinaci plánované rekonstrukce. 

George Rosu zahájil svoji kariéru v síti Accor group v roce 2005. Po ukončení spolupráce s Accor začal pracovat ve Vienna House, kde se zapojil do interního Leadership programu Victor, který je navržený pro všechny talentované a ambiciózní zaměstnance s cílem stát se v budoucnu členy managementu. Po dobu kariéry v hotelovém průmyslu získal George mnoho zkušeností ze zahraničí, například Ruska, Německa, Polska nebo Francie. V Bukurešti a v Paříži pracoval na pozici hotelového manažera.  

George Rosu vystudoval Master of Business Administration na univerzitě v Bukurešti a MBA program na Modul univerzitě ve Vídni. Kromě svého rodného jazyka rumunštiny, hovoří anglicky, francouzsky, italsky a ve své nové funkci se plánuje naučit také slovensky.