Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town mají nového ředitele

Spread the love

V hotelech Hilton Prague a Hilton Prague Old Town proběhla významná personální změna. Do funkce komerčního ředitele pražských hotelů Hilton byl jmenován pán Lennart Jayawardena, který přestoupil z Chorvatska z hotelu Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa.

„Těším se na spolupráci s tak profesionálním a ambiciózním týmem, jaký v Praze máme. Mým cílem je pokračovat v dobré práci, která byla odvedena v minulosti, a vést oba hotely do další úspěšné budoucnosti. Zaměřím se na posilování pozice Hilton Prague jako předního evropského kongresového hotelu a také na udržení skvělého výkonu a uznání značky, kterých Hilton Prague Old Town dosáhl,“ řekl Lennart Jayawardena.

Lennart pochází z Německa. Vystudoval Mezinárodní univerzitu aplikovaných věd v Bad Honnef v Německu a Univerzitu v Brightonu, v Eastbourne v Anglii. Lennart má více než 10 let zkušeností v hotelovém průmyslu. Ve společnosti Hilton již pracuje devět let a zastával pozice komerčního ředitele v hotelu Hilton Astana v Kazachstánu a před odchodem do Prahy v hotelu Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa v Chorvatsku.

Lennartovým rodným jazykem je němčina a mluví plynně anglicky. Zajímá se o gastronomickou scénu a snaží se rozšiřovat si obzory cestováním.

Foto: Hilton