Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town mají nového ředitele

V hotelech Hilton Prague a Hilton Prague Old Town proběhla významná personální změna. Do funkce komerčního ředitele pražských hotelů Hilton byl jmenován pán Lennart Jayawardena, který přestoupil z Chorvatska z hotelu Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa.

„Těším se na spolupráci s tak profesionálním a ambiciózním týmem, jaký v Praze máme. Mým cílem je pokračovat v dobré práci, která byla odvedena v minulosti, a vést oba hotely do další úspěšné budoucnosti. Zaměřím se na posilování pozice Hilton Prague jako předního evropského kongresového hotelu a také na udržení skvělého výkonu a uznání značky, kterých Hilton Prague Old Town dosáhl,“ řekl Lennart Jayawardena.

Lennart pochází z Německa. Vystudoval Mezinárodní univerzitu aplikovaných věd v Bad Honnef v Německu a Univerzitu v Brightonu, v Eastbourne v Anglii. Lennart má více než 10 let zkušeností v hotelovém průmyslu. Ve společnosti Hilton již pracuje devět let a zastával pozice komerčního ředitele v hotelu Hilton Astana v Kazachstánu a před odchodem do Prahy v hotelu Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa v Chorvatsku.

Lennartovým rodným jazykem je němčina a mluví plynně anglicky. Zajímá se o gastronomickou scénu a snaží se rozšiřovat si obzory cestováním.

Foto: Hilton


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)