Jak v podniku šetřit za vodu i úklid?

Téma udržitelnosti se stává trendem také v oblasti pohostinství. Šetřit vodou, být eko a moderní je neodmyslitelnou součástí úspěchu, a pomoci s tím mohou také technologie. Jednou z nich je bezvodý pisoár EcoStep, který je unikátní nejen úsporami za spotřebu vody i údržbu, ale i designem a vůní.

Přepočítejte si to. Při každém spláchnutí klasického pisoáru proteče do kanálu půldruhého litru vody. Průměrná restaurace tak během jediného dne spotřebuje stovky litrů čisté vody a příroda i finance trpí. Dalším nemalým nákladem je úklid zahrnující jak čisticí prostředky, tak lidskou sílu. Všechny tyto výdaje i časovou úsporu přitom dokáže vyřešit technologie EcoStep.

Inovativní pisoár přináší pozitiva i v samotné „kultuře“ použití. Kdo by neznal ten odpudivý pocit, jakmile vkročí na restaurační toaletu a do nosu ho praští známý pach moči? Bezvodý pisoár ale na rozdíl od klasických nezapáchá. Pokud si tuto vychytávku pořídíte do gastronomického podniku, můžete si být jisti, že toaletní prostory budou vonět čistotou. Důvodem je fakt, že v bezvodém pisoáru nedochází k chemické reakci moči s vodou, která obvykle za zápachem stojí.

Komfort zvyšuje i speciální tvar pisoáru zamezující odkapávání moči na podlahu a jeho keramický povrch. Moč se nikde nedrží a pisoár nezapáchá. Srdcem výrobku je patentovaný ventil P1.1, jehož vývoj začal už před třiceti lety. Celý produkt pak doplňuje komponent Bioblock Fresh snižující ucpání odpadu a generující příjemnou vůni.

Není proto divu, že jedinečné vlastnosti a inovativní design přinesly pisoáru EcoStep také prestižní ocenění Grand Prix 2023 na veletrhu FOR ARCH.

Ošetření za pár sekund

Jak se produkt udržuje? Pomocí biologického čističe bez chemických látek, který obsahuje přátelské bakterie. Ty se po zředění vodou a po nastříkání na povrch či podlahu rychle množí a vytvoří ochranný film proti nečistotám a nežádoucím bakteriím. Zabere to jen 15 sekund denně a výsledek je dokonalý!

Provozujete restauraci, rychlé občerstvení, diskotéku, hotelovou kavárnu nebo jakýkoliv typ pohostinského zařízení? Pak by vám bezvodý pisoár EcoStep neměl ve vybavení pánských toalet chybět. Ušetříte čas, peníze, spotřebu vody a jeho moderní design posune toalety vašeho podniku o úroveň výše. Je navíc významnou pomocí při snaze o získání certifikátu LEED a snižuje náročnost údržby a úklidu. A až si ho poprvé vyzkoušíte, vy i vaše peněženka budete nadšeni.

Více informací na www.ecostep.cz