Popeyes při otevření první restaurace rozdá stovku sendvičů zdarma

První stovka návštěvníků při premiéře sítě Popeyes® v Česku bude moci ochutnat legendární Chicken Sandwich zdarma. Tři nejhorlivější fanoušci, kteří udrží přední pozice ve frontě, si budou moci užívat kuřecí sendvič každý den po celý rok. To znamená, že dostanou poukázku na 365 sendvičů zdarma. Americký řetězec, jehož příběh se začal psát v roce 1972 v New Orleans, vstupuje do Česka 3. listopadu úderem 10. hodiny. Louisianské kuře známé po celém světě bude servírovat v Domě módy na pražském Václavském náměstí.

I čeští hosté budou konečně moci ochutnat unikátní Cajun hranolky, americký biscuit nebo světoznámý Chicken Sandwich. Už před otevřením restaurace ale centrum metropole rozezní louisiánské rytmy. „Přineseme na Václavské náměstí nejen chutě a vůně New Orleans, ale i energii, rytmy a radost amerického jihu,” uvádí Marko Blaževič, Brand President Popeyes ČR a Polsko. I ve frontě bude zábava, návštěvníci budou moci soutěžit, nechat se tetovat, vystoupí kapela.

Otevřením pražské restaurace společnost Popeyes® vytvoří desítky pracovních míst a příležitostí profesního růstu. Během několika měsíců síť chystá otevření nejméně dvou dalších restaurací – jedné v centru Brna a další nedaleko hlavního města. Popeyes® se za posledních 50 let stalo jedním z největších řetězců. Ve více než 40 zemích má nyní téměř 4 200 restaurací.

Foto: Popeyes®

 


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)