Kvalitní a bezúdržbová hřiště pro hotely

Spread the love

Dětské hřiště je ideálním místem pro aktivní zábavu dětí. Děti se na hřištích skvěle vydovádí, prověří a procvičí svou fyzickou zdatnost a mohou dát prostor své fantazii. Společnost Sapekor je výrobcem herních prvků z nerezové oceli, jedná se tedy o velmi odolné a kvalitní prvky, které splňují normy platné pro soukromá i veřejná dětská hřiště. V nabídce tohoto dodavatele nechybí žádný z oblíbených herních prvků – klouzačky, houpačky, prolézačky, lanové prvky, domečky, pískoviště a mnoho dalšího.

JAKÉ MATERIÁLY POUŽÍVÁ SPOLEČNOST SAPEKOR NA HERNÍ PRVKY?

Nerezová ocel

Konstrukce herních prvků jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli, která není nijak barevně povrchově upravena a nemůže docházet k tomu, že by se časem olupoval lak. Horní vrstva chromu díky přísunu kyslíku zajišťuje, že povrch zůstává neměnný. Z nerezové oceli je také spojovací materiál a závitové tyče lan a sítí.

HDPE desky

Barevnost prvků zajišťují nadčasové HDPE desky (high-density polyethylene), které jsou barevně stálé a UV stabilní, nenasakují vodu a neodlamují se po vrstvách.

Lana a sítě

Jsou používány kvalitní lana o průměru 16mm. Každé lano se skládá z 6 točených ocelových pramenů, kde každý pramen je opatřen polyesterovou přízí, která je vysoce odolná proti otěru a je barevně stálá.

Napište si o slevový kupón!
www.sapekor.com/voucher

Více informací naleznete na: www.sapekor.com