McDonald’s nově u Bravantic

V říjnu se poprvé otevřely dveře nové pobočky řetězce McDonald’s u sjezdu na dálnici D1 u Bravantic. Krom příjemného posezení uvnitř na celkem 90 místech, nabízí pobočka také 72 dalších míst na zahrádce, nechybí ani McDrive, digitální hry pro děti a venkovní playland.

Za vůbec první pobočkou řetězce McDonald’s na Novojičínsku stojí zkušený a na Ostravsku známý franšízant Jan Ostrý. Ten je v Česku historicky prvním franšízantem druhé generace – vedení a provozování ostravských restaurací převzal po svém otci Zdeňkovi. V restauracích svého táty se pohyboval od dětství, takže McDonald’s zná dokonale, absolvoval stáže v Singapuru, Černé Hoře a trénink v Polsku. V současné době provozuje 5 restaurací, tou poslední je právě ta u Bravantic. „Jsem moc rád, že svou další restauraci McDonald’s otevírám právě u Bravantic. Pevně věřím, že se u nás budou zákazníci cítit příjemně a že si pochutnají. Velmi se těším na spolupráci se všemi novými zaměstnanci, kterým můžeme poskytnout dobré pracovní zázemí s potenciálem pro budoucí růst v zaměstnaneckému týmu,“ říká Ostrý.

Zákazníky zaujme také nadčasový design restaurace „Alphabet“, jehož tlumené barvy, přírodní materiály a poutavé tvary vytvářejí harmonickou atmosféru. Celkem 117. restaurace McDonald’s v ČR poskytne na 80 pracovních míst a otevřená bude každý den od 6:00 do 24:00 hodin.

Foto: McDonald’s


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)