Mezinárodní pojetí českých svátků v Mandarin Oriental Prague

Během letošních svátků čeká na hosty hotelu Mandarin Oriental, Prague opět bohatý program. Vyzkoušet něco nového, rozšířit si obzory nebo darovat svým blízkým speciální zážitek, plný nových chutí, zvuků a vjemů, to vše budou moci v prosinci zažít návštěvníci z České republiky i ze zahraničí.

Na Štědrý den i Boží hod hotel uspořádá speciální a nezapomenutelné menu: oba dny, 24. a 25.12., přinesou delikátní pokrmy v atmosféře plné dobré nálady a zajistí dokonalý vánoční zážitek jak pro hosty z České republiky a dalších zemí slavících Štědrý večer, tak pro ty návštěvníky, kteří se těší na následující vánoční den.

Štědrý den se bude slavit čtyřchodovou večeří se zimní tematikou doplněnou proseccem, vánočními sušenkami, krásnou výzdobou a lahodnými možnostmi také pro vegetariány. V tento den hotel hosty přivítá velkolepým ranním bufetem, který bude k dispozici až do poledne, a po zbytek dne budou k dispozici jedinečné pokrmy a lákavé dezerty ze stálého menu.

Slavnostní konec roku hotel uspořádá v duchu multikulturních chutí a vůní, servírovat se totiž bude koktejlová večeře formou bufetu plná specialit z Východu, včetně sushi, ústřic a dalších asijských pochoutek a dezertů. Vedle nečekaných chutí se hosté dočkají také hudebního doprovodu. V živém setu Dashi Stardust, vycházející hvězdy, zpěvačky ze Slovenska, zazní skladby z jejího nejnovějšího EP „Safety Match“. DJ Teekay, jeden z nejžhavějších pražských DJs, se postará o dobrou zábavu až do půlnoci.

Místo na čtyřchodové štědrovečerní večeři v Mandarin Oriental, Prague lze rezervovat za 2375 Kč na osobu, vstupenky na silvestrovskou party jsou k dispozici za 2850 Kč na osobu, včetně welcome drinku i neomezené konzumace slavnostního rautu. Ostatní nápoje nejsou v ceně zahrnuty.

„Zažijte letos sváteční období trochu jinak a připojte se k nám během těchto speciálních akcí, které oslavují rozmanitost a živost Prahy,“ říká Duarte Correia, generální ředitel hotelu Mandarin Oriental, Prague. „Všichni máme rádi své vlastní sváteční tradice, ale Vánoce jsou také úžasným obdobím pro nečekané objevy a zkoušení nových věcí. Jsme nadšeni, že můžeme oslavit konec tohoto roku a odstartovat začátek toho příštího s tak podmanivým kulturním a kulinářským programem.“

Sváteční nabídka hotelu Mandarin Oriental, Prague tímto nekončí a zahrnuje také akci „Fantasy Shopping“ 6. prosince, která přinese hostům 10% slevu na spa produkty, vouchery a členství. Následně, 13. prosince, si hosté budou moci užít klid a pohodu během rituálu zvukové koupele doprovázeného vánočními dobrotami a čajem. Další exkluzivní procedura „Pražská symfonie“ poskytne dvouapůlhodinový zážitek pro dva a je k dispozici po celé sváteční období.

Zážitky v lázních a restauraci nebo pobyty v hotelu Mandarin Oriental je možné věnovat i jako vánoční dárek pro milovníky cestování, wellness a skvělého jídla. Exkluzivní dárkovou kartu Mandarin Oriental lze použít k rezervaci výjimečných luxusních zážitků v pražském hotelu Mandarin Oriental nebo v jakémkoli jiném hotelu Mandarin Oriental kdekoli na světě.

Hosté hotelu Mandarin Oriental, Prague pocítí vánoční atmosféru hned po příjezdu do hotelu. Od 2. prosince do 6. ledna si budou moci užívat sváteční výzdoby v hotelovém pokoji, v nichž je čeká exkluzivní vánoční překvapení jako součást speciálního vánočního balíčku. Tým hotelového concierge bude hostům k dispozici s návrhy, které jim pomohou objevit krásy proslulých pražských vánočních trhů, bohatý program svátečních koncertů i sezónní nákupní možnosti.

Mandarin Oriental, Prague přináší do českého hlavního města nový druh vánočních zážitků: od živých akcí po jedinečné spa rituály a nezaměnitelnou sváteční atmosféru po celou sezónu. Vánoce v hotelu Mandarin Oriental, Prague, na místě, jež je ideálním výchozím bodem pro poznávání skvělých místních tradic, budou skutečně mezinárodní oslavou kouzla českých Vánoc.

Foto: Mandarin Oriental, Prague


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)