Průzkumy ukazují, že se očekávání hostů po epidemii Covid-19 mění

Spread the love

Za posledních dvanáct měsíců zažilo odvětví gastronomie a hotelnictví období turbulencí a nepředvídatelnosti. Od nuceného uzavírání až po neustále se měnící vládní nařízení měla krize Covid-19 vážný dopad na podnikání a důvěru zákazníků – zejména pokud jde o hygienu a čistotu. Jakmile se svět začne vracet k novému normálu, budou hygienické a bezpečnostní postupy sledovány velmi pozorně. Podle průzkumu společnosti P&G Professional (divize společnosti Procter and Gamble pro HORECA segment) se od začátku pandemie COVID-19 62 % hostů stalo striktnějšími ve své definici hotelové čistoty (*1) a 60 % hostů restaurací očekává důkladnější a častější úklid (*2).

Je důležité zajistit, aby byly čisticí a hygienické postupy pečlivě dodržovány a  aby byly spolu s dalšími bezpečnostními opatřeními jako jsou ochranné prostředky a fyzický odstup hostům dostatečně prezentovány. 77 % hotelových hostů by si s větší pravděpodobností vybralo hotel nebo penzion, u kterého by věděli, že používá čisticí prostředky od značek, které osobně znají a důvěřují jim. 54 % hostů restaurace by za to bylo ochotno zaplatit více. Transparentnost ohledně postupů čištění může podnikům pomoci obnovit důvěru u jejich klientely.

Chraňte své zákazníky, abyste chránili své podnikání

Společnost P&G Professional Vám nabízí portfolio inovativních profesionálních variant důvěryhodných značek. K dosažení důkladné čistoty jsou zde značky Jar Professional, Ariel Professional, Lenor Professional a Mr. Proper Professional s jednoduchým, bezpečným a efektivním používáním, které Vám zajistí skvělé výsledky při nízkých provozních nákladech.

Produkty značky Jar Professional bojují s nejodolnější mastnotou tak, aby splnily nejpřísnější očekávání zákazníků – čisté nádobí beze šmouh i hygienicky čisté a dezinfikované kuchyňské povrchy. Nabízí také řešení pro profesionální myčky s krátkým mycím cyklem.

Od podlah přes koupelny až po jídelní stoly. Vaši zákazníci očekávají, že Vaše prostory budou ukázkově čisté. Bojujte proti choroboplodným zárodkům a nečistotám pomocí přípravků s péčí o povrchy Mr. Proper Professional.

Ariel Professional a Lenor Professional jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly vynikající výsledky již při prvním praní: odstraňování skvrn, brilantní bělost a svěžest, a to i při nízkých teplotách. Řešení s automatickým dávkováním pracuje s PH neutrálním pracím systémem a obsahuje inovativní technologie pro bělost a svěžest. Prací prášek Ariel Formula Pro+ zabíjí i obalené viry.

Chcete-li se dozvědět více o profesionálních čisticích prostředcích P&G Professional, navštivte stránky www.profsupport.cz nebo volejte na číslo +420 774 728 358. Společnost Professional support s.r.o. je oficiálním partnerem P&G Professional. Nabízí nejen dodávky výrobků, ale hlavně spolehlivý servis, instalaci a seřízení dávkovacích zařízení, optimalizaci spotřeby energií, konzultační služby a tiskové materiály, jako jsou např. sanitační plány.


Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte štítek a informace o produktu.
(*1) Výzkum provedený společností Procter & Gamble Professional, provedený v květnu 2020 s 800 pravidelných hostů hotelů, častými cestujícími, kteří v hotelech pobývají nejméně 4x ročně za účelem podnikání nebo pro volný čas.
(*2) Výzkum provedený společností Procter & Gamble Professional, provedený v květnu 2020 za účasti 800 pravidelných hostů restaurací, kteří se stravují v restauracích s plným nebo omezeným občerstvením alespoň 2x týdně.

Foto: P&G Professional