Radisson Blu Hotel, Prague oslavil své otevření

Nový pražský Radisson Blu Hotel, Prague uspořádal pro své klienty a obchodní partnery slavnostní párty u příležitosti jeho nedávného otevření. Akce se odehrála přímo v nově zrekonstruovaných prostorách hotelu.

Přes 200 hostů přišlo navštívit hotel, který v tomto roce prošel re-brandingem a celkovou půlroční rekonstrukcí. Pestrý program nabízel širokou škálu možností, od stand-up komiků až po energické vystoupení kapely Me and The Heat, která dokázala roztančit celý hlavní sál. Večerem hosty provázela moderátorka Eva Čerešňáková.

Jedna z konferenčních místností byla pro tuto událost tematicky laděna do motivu přestavby. Zahrnovala například fotografie z průběhu celé rekonstrukce, technické nákresy, původní návrhy designérů a pro porovnání i fotografie aktuální. Pro kompletní zážitek hostů z přestavby byl připraven fotokoutek se stavebními rekvizitami. Pro zájemce byly pořádány prohlídky hotelu i s návštěvou pokojů.

Na návštěvníky čekala také široká škála delikates, včetně ústřic, čerstvě připraveného sushi nebo pokrmů z nové nabídky hotelové restaurace s příhodným názvem The Restaurant. Celý večer byly k dispozici mimo jiné degustace rumů a whisky či netradiční koktejly.

Nechyběla ani tombola, ve které mohli hosté vyhrát jeden z deseti pobytových voucherů v rámci hotelové sítě Radisson Hotel Group.