Nemáte kam dát bazén? Stačí vířivka!

Hydromasážní vanu si může pořídit na zahradu nebo terasu penzionu téměř každý. Vířivka, jak je hydromasážní vana běžně nazývána, si najde své místo i přímo v koupelně v pokoji pro hosty.

„Lenošení“ ve vířivce podporuje látkovou výměnu a přispívá k vylučování nežádoucích látek z organismu. Hydromasáž se také doporučuje při otocích dolních končetin, zlepšuje zároveň proudění krve a pomáhá při celulitidě. Má pozitivní vliv na psychiku, rovněž uvolňuje bolesti.

Češi vířivky milují

Podle posledních statistik patříme v porovnání s okolními zeměmi k lídrům v počtu zahradních bazénů v poměru k množství rodinných domů. Při rozhodování o jejich koupi stojíme i v případě menších ubytovacích zařízení před řadou otázek, ta zásadní z nich je, zda zvolit klasický bazén či wellness vířivku.

Pořízení kvalitního bazénu představuje bezesporu velkou investici a nemalé náklady jsou spojeny také s jeho provozem. Je proto třeba, kromě požadavků na velikost, design a vybavení, myslet také na jeho vhodné umístění, energetickou a údržbovou náročnost. Radost a užitek z koupání v obřím bazénu může totiž rychle zkazit účet za spotřebu vody či čas strávený při jeho čištění.

Jak vybrat vířivku?

Na české a slovenském trhu wellness produktů je ale další množství firem, výrobců či prodejců. V podstatě však je možné všechny produkty rozdělit do třech základních skupin. Tu první představují vířivé vany původem z USA, které jsou pro většinu lidí symbolem kvality a tradice, ale jsou s nimi spojeny vysoké ceny. Druhou skupinu naopak tvoří vířivky s velice zajímavou cenou.


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)